BİR TAKIM AÇILIŞLARA KATILMAK ÜZERE İLİMİZE GELEN BAŞBAKAN YARDIMCISI ARINÇ: BAŞBAKAN YARDIMCISI BÜLENT ARINÇ HATAY’DA KARAYOLU TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI: YAYLADAĞI, DEVLET HASTANESİNE KAVUŞTU: Hizmet sendikacılığı yapıyoruz Türkoğlu sağlık merkezlerini ziyaret etti Suriyeli öğrencilerden yıl sonu etkinliği HASSA’DA SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ AK PARTİ İL BAŞKANLIĞININ DÜZENLEDİĞİ 'AHDE VEFA TOPLANTILARININ FİNALİNDE KONUŞAN ERGİN: Duyarlı vatandaşın ihbarı köpeği kurtardı Projenin 3.aşaması gerçekleşti
BİR TAKIM AÇILIŞLARA KATILMAK ÜZERE İLİMİZE GELEN BAŞBAKAN YARDIMCISI ARINÇ:
BAŞBAKAN YARDIMCISI BÜLENT ARINÇ HATAY’DA KARAYOLU TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI:
YAYLADAĞI, DEVLET HASTANESİNE KAVUŞTU:
Hizmet sendikacılığı yapıyoruz
Türkoğlu sağlık merkezlerini ziyaret etti
Suriyeli öğrencilerden yıl sonu etkinliği
HASSA’DA SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞININ DÜZENLEDİĞİ 'AHDE VEFA TOPLANTILARININ FİNALİNDE KONUŞAN ERGİN:
Duyarlı vatandaşın ihbarı köpeği kurtardı
Projenin 3.aşaması gerçekleşti
HATAY’DA ‘AVRUPA KÜLTÜRÜNÜ TANIMA’ (KNOWİNG EUROPE CULTURE HHROUNG NATİONAL CULTURES) PROJESİ. VALİ ÜRGEN İLKÖĞRETİM OKULU TARAFINDAN HAZIRLANAN PROJE KAPSAMINDA SLOVENYA, LETONYA, İSPANYA VE LİTVANYA’DAN 11 EĞİTİMCİ, ANTAKYA’YA GELDİ.
Antakya’daki Vali Ürgen İlköğretim Okulu tarafından hazırlanan ‘Avrupa Kültürünü Tanıma’ (Knowing Europe Culture Hhroung National Cultures) projesi kapsamında Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya’dan, 11 eğitimci Antakya’ya geldi.
Koordinatörlüğünü, İbrahim Sırkıntı’nın yaptığı, proje için Antakya’ya gelen Avrupalı eğitimciler, ilk olarak Antakya Vali Ürgen İlköğretim Okulunu gezdi. Okul gezisinde eğitimcileri okul girişinde Antakya Belediyesi Mehter takımı karşıladı. Bu sürprize şaşıran Avrupalı eğitimciler, mehter takımının mini konserinden bol bol hatıra fotoğrafı çekti.
Avrupalı eğitimciler daha sonra Antakya Vali Ürgen İlköğretim Okulu’nu gezerek, eğitim sistemi hakkında okulunun öğretmen ve idarecilerinden bilgiler aldılar. 5 gün sürecek proje kapsamında Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya’dan gelen öğretmenlere, Türkiye’nin tarihi kültürü ve sanatı ile ilgili bilgiler verilecek. Atölye çalışmaları ile de proje görsel olarak, uygulanacak.
Proje Koordinatörü İbrahim Sırkıntı ‘Avrupa Kültürünü Tanıma’ (Knowing Europe Culture Hhroung National Cultures) projesinde yabancı konuklara Hatay’ın hoş görü, sanat ve yemek kültürünü, anlatacaklarını kaydetti. Sırkıntı, Projenin ikinci aşamasında Nisan ayı içerisinde, Vali Ürgen İlköğretim Okulu’ndan bir grup öğretmen ve öğrenci ile birlikte, proje ortağı Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya ülkelerine gezi düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.


28/02/2011
ile


arasındaki mesafeyi


yapım : verimticari.com