Hatayspor 4 attı 4-0 TRAFİK VE İLKYARDIM HAFTASI PALLADİUM AVM’DE DÜZENLENEN AÇILIŞ TÖRENİ İLE BAŞLADI AK Parti Belen’de gövde gösterisi yaptı UZUNALIÇ MAHALLESİNDE DÜZENLENEN ARI OTU TARLA GÜNܒNE KATILAN TÜFEKÇİ: Kendini zincirle astı ST.Simon Manastırı ziyaretçi bekliyor Defne’de ameliyatsız tedavi Alğan’ı bağırlarına bastılar MHP İL BAŞKANI LÜTFÜ KAŞIKÇI, 3 MAYIS TÜRK MİLLİYETÇİLİK GÜNÜNÜ KUTLADI: HATAY KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ VE MKÜ İŞBİRLİĞİ İLE SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ
Hatayspor 4 attı 4-0
TRAFİK VE İLKYARDIM HAFTASI PALLADİUM AVM’DE DÜZENLENEN AÇILIŞ TÖRENİ İLE BAŞLADI
AK Parti Belen’de gövde gösterisi yaptı
UZUNALIÇ MAHALLESİNDE DÜZENLENEN ARI OTU TARLA GÜNܒNE KATILAN TÜFEKÇİ:
Kendini zincirle astı
ST.Simon Manastırı ziyaretçi bekliyor
Defne’de ameliyatsız tedavi
Alğan’ı bağırlarına bastılar
MHP İL BAŞKANI LÜTFÜ KAŞIKÇI, 3 MAYIS TÜRK MİLLİYETÇİLİK GÜNÜNÜ KUTLADI:
HATAY KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ VE MKÜ İŞBİRLİĞİ İLE SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ
HATAY’DA ‘AVRUPA KÜLTÜRÜNÜ TANIMA’ (KNOWİNG EUROPE CULTURE HHROUNG NATİONAL CULTURES) PROJESİ. VALİ ÜRGEN İLKÖĞRETİM OKULU TARAFINDAN HAZIRLANAN PROJE KAPSAMINDA SLOVENYA, LETONYA, İSPANYA VE LİTVANYA’DAN 11 EĞİTİMCİ, ANTAKYA’YA GELDİ.
Antakya’daki Vali Ürgen İlköğretim Okulu tarafından hazırlanan ‘Avrupa Kültürünü Tanıma’ (Knowing Europe Culture Hhroung National Cultures) projesi kapsamında Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya’dan, 11 eğitimci Antakya’ya geldi.
Koordinatörlüğünü, İbrahim Sırkıntı’nın yaptığı, proje için Antakya’ya gelen Avrupalı eğitimciler, ilk olarak Antakya Vali Ürgen İlköğretim Okulunu gezdi. Okul gezisinde eğitimcileri okul girişinde Antakya Belediyesi Mehter takımı karşıladı. Bu sürprize şaşıran Avrupalı eğitimciler, mehter takımının mini konserinden bol bol hatıra fotoğrafı çekti.
Avrupalı eğitimciler daha sonra Antakya Vali Ürgen İlköğretim Okulu’nu gezerek, eğitim sistemi hakkında okulunun öğretmen ve idarecilerinden bilgiler aldılar. 5 gün sürecek proje kapsamında Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya’dan gelen öğretmenlere, Türkiye’nin tarihi kültürü ve sanatı ile ilgili bilgiler verilecek. Atölye çalışmaları ile de proje görsel olarak, uygulanacak.
Proje Koordinatörü İbrahim Sırkıntı ‘Avrupa Kültürünü Tanıma’ (Knowing Europe Culture Hhroung National Cultures) projesinde yabancı konuklara Hatay’ın hoş görü, sanat ve yemek kültürünü, anlatacaklarını kaydetti. Sırkıntı, Projenin ikinci aşamasında Nisan ayı içerisinde, Vali Ürgen İlköğretim Okulu’ndan bir grup öğretmen ve öğrenci ile birlikte, proje ortağı Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya ülkelerine gezi düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.


28/02/2011
ile


arasındaki mesafeyi


yapım : verimticari.com