MALİYET YÜKSELECEK REKABET GÜCÜ DÜŞECEK Reyhanlı’daki su kesintileri vatandaşları sıkıntıya soktu Hatay’da “bozuk balık” operasyonu NEVRUZ COŞKUSUNA ORTAK OLDULAR TÜRK KIZILAYI İŞ BAŞINDA Antakya Belediyesi: İki apartmanın değil vatandaşların menfaati önemli Prof Dr. Akgün: Kalıcı bir değişim yaşanıyor MERKEZ VE SAHİL CAMİ PROJESİ TANITILDI Adem KARAGÖZ’ün Özel Haberi Sosyal marketin ağı genişliyor
MALİYET YÜKSELECEK REKABET GÜCÜ DÜŞECEK
Reyhanlı’daki su kesintileri vatandaşları sıkıntıya soktu
Hatay’da “bozuk balık” operasyonu
NEVRUZ COŞKUSUNA ORTAK OLDULAR
TÜRK KIZILAYI İŞ BAŞINDA
Antakya Belediyesi: İki apartmanın değil vatandaşların menfaati önemli
Prof Dr. Akgün: Kalıcı bir değişim yaşanıyor
MERKEZ VE SAHİL CAMİ PROJESİ TANITILDI
Adem KARAGÖZ’ün Özel Haberi
Sosyal marketin ağı genişliyor
HATAY’DA ‘AVRUPA KÜLTÜRÜNÜ TANIMA’ (KNOWİNG EUROPE CULTURE HHROUNG NATİONAL CULTURES) PROJESİ. VALİ ÜRGEN İLKÖĞRETİM OKULU TARAFINDAN HAZIRLANAN PROJE KAPSAMINDA SLOVENYA, LETONYA, İSPANYA VE LİTVANYA’DAN 11 EĞİTİMCİ, ANTAKYA’YA GELDİ.
Antakya’daki Vali Ürgen İlköğretim Okulu tarafından hazırlanan ‘Avrupa Kültürünü Tanıma’ (Knowing Europe Culture Hhroung National Cultures) projesi kapsamında Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya’dan, 11 eğitimci Antakya’ya geldi.
Koordinatörlüğünü, İbrahim Sırkıntı’nın yaptığı, proje için Antakya’ya gelen Avrupalı eğitimciler, ilk olarak Antakya Vali Ürgen İlköğretim Okulunu gezdi. Okul gezisinde eğitimcileri okul girişinde Antakya Belediyesi Mehter takımı karşıladı. Bu sürprize şaşıran Avrupalı eğitimciler, mehter takımının mini konserinden bol bol hatıra fotoğrafı çekti.
Avrupalı eğitimciler daha sonra Antakya Vali Ürgen İlköğretim Okulu’nu gezerek, eğitim sistemi hakkında okulunun öğretmen ve idarecilerinden bilgiler aldılar. 5 gün sürecek proje kapsamında Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya’dan gelen öğretmenlere, Türkiye’nin tarihi kültürü ve sanatı ile ilgili bilgiler verilecek. Atölye çalışmaları ile de proje görsel olarak, uygulanacak.
Proje Koordinatörü İbrahim Sırkıntı ‘Avrupa Kültürünü Tanıma’ (Knowing Europe Culture Hhroung National Cultures) projesinde yabancı konuklara Hatay’ın hoş görü, sanat ve yemek kültürünü, anlatacaklarını kaydetti. Sırkıntı, Projenin ikinci aşamasında Nisan ayı içerisinde, Vali Ürgen İlköğretim Okulu’ndan bir grup öğretmen ve öğrenci ile birlikte, proje ortağı Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya ülkelerine gezi düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.


28/02/2011
ile


arasındaki mesafeyi


yapım : verimticari.com