Kontrolsüz kavşaklar kapatıldı Geçmiş olsun komutanım MANDALİNA DALINDA KALDI Türkiye'nin narenciye üretim merkezleri arasında yer alan Hatay'da, bu yıl ürünlerin ihracata gönderilmemesi nedeniyle yaşanan fiyat düşüklüğü, narenciye üretimi yapan çiftçiyi zor durumda bıraktı Bu merkez çocukların ilgi odağı olacak DSİ Parkı içerisinde bulunan ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından kullanılan okuma parkı, Antakya Belediyesine devredilerek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmetine sunuldu. Okuma Parkı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Çocuk Hakları Komitesi bürosu olarak kullanılacak. Savaş: Erzin, Hatay’ın üvey evladı değildir Tiyatro Topluluğu Seriyol’da sahne alacak Biz demokratik bir yapıyız Hatay Barosu yeni yönetimi Başkan Seyfi Dingil’i ziyaret etti Vatandaş bahane değil çözüm bekliyor KIŞ AYLARININ EĞLENCESİ “TATLI PATATES” Geç oldu ama anladılar
Kontrolsüz kavşaklar kapatıldı
Geçmiş olsun komutanım
MANDALİNA DALINDA KALDI Türkiye'nin narenciye üretim merkezleri arasında yer alan Hatay'da, bu yıl ürünlerin ihracata gönderilmemesi nedeniyle yaşanan fiyat düşüklüğü, narenciye üretimi yapan çiftçiyi zor durumda bıraktı
Bu merkez çocukların ilgi odağı olacak DSİ Parkı içerisinde bulunan ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından kullanılan okuma parkı, Antakya Belediyesine devredilerek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmetine sunuldu. Okuma Parkı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Çocuk Hakları Komitesi bürosu olarak kullanılacak.
Savaş: Erzin, Hatay’ın üvey evladı değildir
Tiyatro Topluluğu Seriyol’da sahne alacak
Biz demokratik bir yapıyız Hatay Barosu yeni yönetimi Başkan Seyfi Dingil’i ziyaret etti
Vatandaş bahane değil çözüm bekliyor
KIŞ AYLARININ EĞLENCESİ “TATLI PATATES”
Geç oldu ama anladılar
HATAY’DA ‘AVRUPA KÜLTÜRÜNÜ TANIMA’ (KNOWİNG EUROPE CULTURE HHROUNG NATİONAL CULTURES) PROJESİ. VALİ ÜRGEN İLKÖĞRETİM OKULU TARAFINDAN HAZIRLANAN PROJE KAPSAMINDA SLOVENYA, LETONYA, İSPANYA VE LİTVANYA’DAN 11 EĞİTİMCİ, ANTAKYA’YA GELDİ.
Antakya’daki Vali Ürgen İlköğretim Okulu tarafından hazırlanan ‘Avrupa Kültürünü Tanıma’ (Knowing Europe Culture Hhroung National Cultures) projesi kapsamında Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya’dan, 11 eğitimci Antakya’ya geldi.
Koordinatörlüğünü, İbrahim Sırkıntı’nın yaptığı, proje için Antakya’ya gelen Avrupalı eğitimciler, ilk olarak Antakya Vali Ürgen İlköğretim Okulunu gezdi. Okul gezisinde eğitimcileri okul girişinde Antakya Belediyesi Mehter takımı karşıladı. Bu sürprize şaşıran Avrupalı eğitimciler, mehter takımının mini konserinden bol bol hatıra fotoğrafı çekti.
Avrupalı eğitimciler daha sonra Antakya Vali Ürgen İlköğretim Okulu’nu gezerek, eğitim sistemi hakkında okulunun öğretmen ve idarecilerinden bilgiler aldılar. 5 gün sürecek proje kapsamında Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya’dan gelen öğretmenlere, Türkiye’nin tarihi kültürü ve sanatı ile ilgili bilgiler verilecek. Atölye çalışmaları ile de proje görsel olarak, uygulanacak.
Proje Koordinatörü İbrahim Sırkıntı ‘Avrupa Kültürünü Tanıma’ (Knowing Europe Culture Hhroung National Cultures) projesinde yabancı konuklara Hatay’ın hoş görü, sanat ve yemek kültürünü, anlatacaklarını kaydetti. Sırkıntı, Projenin ikinci aşamasında Nisan ayı içerisinde, Vali Ürgen İlköğretim Okulu’ndan bir grup öğretmen ve öğrenci ile birlikte, proje ortağı Slovenya, Letonya, İspanya ve Litvanya ülkelerine gezi düzenleyeceklerini de sözlerine ekledi.


28/02/2011
ile


arasındaki mesafeyi


yapım : verimticari.com